Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Aralık 2011 Çarşamba

Neler değişti neler

Hayatım cok değişti demiştim ya bir onceki yazida... bunlardan son zamanlardaki en önemlisi kapanmam oldu. Ben ne zamandır eksikmisim, simdi olmuşum. Rabbim hakkıyla yapabilmeyi nasip etsin. Kapandım diye tam oldum demiyorum, daha cok eksiğim var, bazılarının farkında bile değilim henuz. Onlar da olur insallah zamanla.

Kapandıktan sonra dünyaya da insanlara da bakışım biraz değişti. İlk olarak tamamen şahsım adına biraz alınganlık gösterdim. Kapanmaya karar verdikten sonra bir gun gezinirken ayağıma annesinin elinden tutan bir cocuk takıldı ve hafiften yere düştü. Ne yalan söyleyeyim iki tarafta kusurluydu:)) ben de annesi de mağazalara bakmaktan önümüze bakmamisiz. Haliyle dusen cocuk olunca insan daha cok üzülüyor. Ben de özür diledim ve kadın oyle içten bir sekilde önemli degil dedi ki yüreğime su serpildi.

Kurban bayramı arifesinde kapandım ben, sevgili esime dedim ki ben kapandım ama bunu anlamam icin dışarı çıkmam gerekiyor, yoksa yarin daha da zorlanırım. Kendimi sokaklara atmak icin söylemedim yanlış anlaşılmasın:)) çıktık dışarı, ben daha basımı örtmesini bilmiyorum. Kardesim bir model gösterdi ama benim sal maşallah battaniye gibi. Neyse örtündüm onu çıktım, zannediyorum ki herkes bana bakıyor. Milletin gözünün icine bakıyorum:)) neyse alışveriş merkezine girdik ama tıklım tikis. Bir tur atalım dedik ki benim ayağıma yine bir cocuk takıldı ve ben yine özür diledim. Annesi durdu durdu sonra dondü bir daha suratıma baktı ve bu cocuğu siz mi düşürdünüz dedi. Normalde zaten alıngan olan ben buna bir alındım bir alındım anlatamam. Esim farkında degildi hic bir seyin ,anne ve cocuk gittikten sonra ona anlattım ve kendince kapalı oldugum icin oyle bir tepki aldığıma kanaat getirdim. Cunku kadın ikinci kere bana baktıktan sonra oyle demişti. Üzüldüm biraz. Büyük ihtimalle benim dusundugum gibi olmadı ama daha ilk gun olunca ben yanlış yorumladım iki olayı. Simdi alıştım: artık kimsenin gözünün icine bakmıyorum ama zaman zaman duydugum bazı yorumlara üzülmeden de edemiyorum. Ama o da başka bir yazının konusu:))
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder