Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Ocak 2011 Cuma

sonunda

O kadar garip, yoğun zamanlardan geçiyorum ki anlatamam. hem çok yoğun hem çok yorgun olduğum bir dönem. Baktığında  yaptığım öyle çok bir şey yok aslında ama işte yapılacak şeylerin stresini hissedince üstümde bir anda her şey değişiyor işte. İşteki sıkıntılarıma yoğunluğuma girmeyeceğim zaten de... normalde daha verimli geçen bir dönemden, ne yaptığımı anlamadan sürekli koşturduğum durup nefes aldığımı bile hissetmediğim bir döneme girmiştim. Önümdeki iki hafta bu dönemin etkilerini silmeme yeter umarım.

İki hafta demişken sevgililer günü de yaklaşıyor. Bu bizim ilk sevgililer günümüz olacak ve ben beklentisi olan biri olarak, iki ay önceden yapalım bir şeyler diye söyledim:) Bazen hayal kırıklılığına uğramamak için ya beklentiye girmemek gerekiyor ya da böyle planı beraber yapmak.

Baş başa büyük ihtimal olmayacağız, o çok romantik anları yaşayamayacağım, mumlar, romantik bir müzik ve dans etmek istediğim. Biliyorum, çok hayalperestim! Onun için bir sonraki şubatı bekleyeceğim artık:)

Aylardır doğru düzgün yazı yazmıyormuş gibiyim, günlük desen hakeza, ocak ayı içerisinde hep eften püften yazılar. Halbuki bir zamanlar oturup hafta boyunca araştırma yapıp yazardım, bazen yazıyı defalarca yazardım ve çok da keyif alırdım. Şimdi ise onca araştırmaya değil, konuyu seçmeye fırsat bile bulamıyorum. Ama işte, sonunda bugün şöyle 10 dakikalığına da olsa bu bloğu açıp bir şeyler yazmak yine de beni çok mutlu etti.Bu hafta sonu yine vaktim olamayacak uzun uzun araştırmalar yapmaya, ama en azından bir konu belirleyebilirim.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder