Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Kasım 2010 Çarşamba

Konserdeki Yabancı-14

Deniz'in ağzı kulaklarına varıyordu, herşeyi berbat ettiğini düşünmüştü ama demek ki Kemal'de onun gibi düşünüyordu. Düşünceli Kemal, benim canım sevgilim diye düşündü. Ne olursa olsun seni hep seveceğim  diye kendine sözler verdi. Nereden bilebilirdi ki o sözleri ettiği güne lanetler okuyacağını...

Tüm bunlardan habersiz aylar geçti; Deniz artık daha yakından tanıyordu Kemal'i. İlk zamanlardaki gibi olmasa da Kemal yine arada sırada ortadan kayboluyordu. Bu düzene ikisi de alışmışlardı. Ta ki bir gün Kemal'in ortadan kaybolması biraz garip olana kadar. O gün buluşacaklardı, beraber sinemaya gidecekleri.Vizyona girecek film bir animasyondu, Kemal bu tarz filmleri pek sevmezdi ama Deniz'in hatırına katlanıyordu işte. Deniz biraz da Kemal'in onu her buluşmalarında evden almasından sıkıldığı için dışarıda buluşalım dedi. Onunla buluşmadan önce Sedef'in iş yerine uğrayacaktı. Babaannesinin ölümünden uzun süre geçmişti, zaman zaman onu özleyip hüzünlense de kendini toparlamıştı. Tuncayla çıkıyorlardı artık ve ilişkileri gayet güzel gidiyordu. Tuncay sevgisiyle Sedef'i sarıp sarmalamıştı. Biraz Tuncay'ı biraz Kemal'i çekiştirdiler. Deniz, Kemal'in gelmiş olduğunu düşünerek buluşacakları yere doğru gitmek üzere ayrıldı Sedef'in yanından.
Muyluydu, Sedef'i görmüştü, Kemal'i görecekti. Güzel bir gündü.

Ama buluşma yerine gittiğinde Kemal yoktu, henüz gelmemişti.

Cebini aradığında kapalıydı. Biraz bekledi, tekrar aradı. Cevap yok. Tekrar, tekrar, tekrar... Deniz yaklaşık bir saat kadar Kemal'i bekledi. Ama ne gelen vardı, ne de telefonlarına cevap veren. Deniz elleri böğründe kalmış bir şekilde evine geri döndü. Kemal için çok telaşlanmasa bile, neden haber vermediğini, neden telefonunu kapadığını merak ediyordu. Büyük ihtimal önemli bir işi çıkmıştır, ondan gelememiştir diye düşünüyordu.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder