Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

22 Eylül 2010 Çarşamba

konserdeki yabancı

Okuldaki son konserlerdendi, bahar şenliklerinde çok güzel organizasyonlar yapmışlardı ve Deniz bunlarn çoğuna çok sevdiği arkadaşı Sedefle beraber katılmışlardı. Deniz işten çıkıp koştura koşura işinden 20 km uzaktaki eski okuluna gidip kardeşinin öğrenci kimliğiyle okula sızıp topuklu ayakkabılarla zıp zıp zıplayıp tüm stresini atıyordu. Sedef ise bir süredir yaşadıkları sıkıntıları konser boyunca da olsa unutuyordu. Her gün konsere gitmek onları yoruyor olsa da eğleniyorlardı zaten son bir kaç konserdi ve kalan son bir kaç konseri hiç kaçırmak istemiyorlardı.

O son konser bir pop-rock yıldızının konseriydi, insanı sadece eğlendiren ve sert notalara sahip olan bir türden. Ama yine de sevilen bir şarkıcıydı.

Etraflarında alkol alan hatta işi abartıp sarhoş olan tipler vardı, onlar alkol kullanmıyorlardı, gerçi kullansalarda kontrollü insanlardı. Hiç bir şeyin dozunu kaçırmazlardı özellikle Deniz. Otokontrol sistemi çok gelişmişti, çok sağlam bir karakeri olduğu gibi kendini çok güzel saklamayı da becerebilrdi. Hayır hayır, kesinlikle olduğundan farklı göstermezdi kendini, sadece saklardı, saklanırdı herkesten. Sadece ve sadece çok sevdiği dostlarına açardı yüreğini. Bazıları soğuk derdi ona ama onu sadece gerçekten tanıyanlar bilirdi..

not: çalan en adi hayvandır.

not 2: seri şeklinde yapıp canınızdan bezdirmeyecğim ama bir kaç bölüm olacak. coming soon.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder